Blog

Tydzień różnorodności

Świat wokół nas różni się na wiele widocznych i niewidocznych sposobów.  Uczniowie klas I – III wierzą, że jeśli cenimy te różnice, a także podobieństwa, możemy zarządzać nimi efektywnie dla pożytku społeczeństwa.

ŁĄKA TOLERANCJI

Dzieci z klas I – III zrealizowały projekt „Łąka Tolerancji” –  poszanowanie godności osobistej i praw innego człowieka. Dzieci posadziły przed szkołą różnokolorowe bratki symbolizujące różnorodność i równość. Na wykonanej „Łące Tolerancji” umieściły różnokolorowe kwiaty. Zapisując swoje mocne i słabe strony pokazały, że wszyscy się różnimy, ale wszyscy zasługujemy na szacunek, pomimo różnic.

Pierwszy dzień wiosny

21 marca uczniowie naszej szkoły szukali pierwszych oznak nadchodzącej wiosny. Oto fotorelacja klas trzecich.

Dzień Kota

17 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Tego dnia dzieci klas 1 – 3 dowiedziały jak wielkie jest znaczenie kotków, jakie są ich zwyczaje, poznały różne rasy kotów oraz dowiedziały się w jaki sposób opiekować się tymi wspaniałymi zwierzętami. Uczniowie wspólnie czytali wierszyki o kotkach i słuchali piosenek. Na koniec dzieci wykonały  piękne … Czytaj dalej

Bezpieczne ferie zimowe

Ferie zimowe to wymarzony czas na zabawę i wypoczynek. Aby przebiegły one szczęśliwie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zasady bezpiecznego spędzania ferii – YouTube

Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Nowego Roku 2022, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech ten Nowy Rok będzie szczodry w sukcesy i umożliwi realizację wszystkich marzeń.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wraz z dziećmi klas młodszych przybyły do szkoły duże i małe, białe, brązowe i kolorowe misie.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

W listopadzie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Podjęte tego dnia działania przez uczniów i uczennice naszej szkoły przyczyniły się do wyrażenia przez nich swoich przemyśleń i wniosków dotyczących ’tolerancji’.

Dzień Jeża

10 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Jeża.  Ten dzień stał się dla naszych uczniów z klas młodszych doskonałą okazją, by przyjrzeć się z bliska kolczastej legendzie i wykonać prace plastyczne związane z jeżami.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.